poniedziałek, 11 maja 2015

Prawo jazdy kat.B zrób już dzisiaj od 2016 roku będą ograniczenia !


Zastanawiasz się czy zrobić prawo jazdy kat B w 2015 roku ?

Od 4 stycznia 2016 zostaną wprowadzone ograniczenia i okres próbny !!!
NIE CZEKAJ - ZAPISZ SIĘ NA KURS PRAWA JAZDY Od 4 stycznia 2016 roku zostają wprowadzone ograniczenia oraz okres próbny dla osób zdających egzamin na prawko kat B. Od tej daty wprowadza się okres próbny dla każdego kierowcy ,który zdał egzamin na prawo jazdy kat.B. Okres próbny dla młodego kierowcy kat B będzie trwał dwa lata i może być przedłużony o kolejny okres jeżeli będziemy "niegrzecznymi" kierowcami na naszych drogach.

Jakie ograniczenia wprowadza okres próbny od 4 stycznia 2016 r. :
  • ograniczenia prędkości / w terenie zabudowanym do 50 km/h poza terenem zabudowanym 80 km/h oraz do 100 km/h na autostradach i drogach ekspresowych.
  • obowiązek posiadania zielonego listka na szybie.
  • zakaz podejmowania pracy zarobkowej w charakterze kierowcy kat B !!!
  • dodatkowo - należy uczestniczyć w kursie dokształcającym z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego ,który należy odbyć między 4 a 8 miesiącem od wydania prawa jazdy- za kurs taki zapłacimy maksymalnie 300 PLN. 
Uwaga - okres próbny może być przedłużony ( za dwa  wykroczenia   w ruchu drogowym w tym okresie )  dodatkowo należy przejść kurs reedukacyjny. Za trzecie wykroczenie lub przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji  - uprawnienia  zostaną cofnięte i czeka nas ponowny kurs prawa jazdy w szkole jazdy i egzamin państwowy !!!

W świetle tych zmian jeśli zastanawiasz się czy teraz zapisać się na kurs prawa jazdy odpowiedź jest oczywista. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na kursy prawka kat B w naszej szkole jazdy.Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby, które chcą zapisać się do naszego Ośrodka na kurs prawa jazdy. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania oraz wątpliwości - (58) 713 40 40 lub 508 304342 lub na adres biuro@elcargdynia.pl

Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,

Brak komentarzy: