sobota, 29 listopada 2014

Kurs prawa jazdy w 2015 roku. Czy muszę chodzić na zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy?

Jak będzie wyglądał kurs prawa jazdy w nowym roku 2015 ?
Co się zmieni na kursie prawa jazdy w roku 2015 !
Nie obowiązkowa teoria na kursie prawa jazdy w 2015 !

Od nowego roku ( 2015 ) drogi kursancie i przyszły kierowco czekają Cię duże zamiany w szkoleniu na kursie prawa jazdy. Nowe przepisy wprowadzają dużo nowości w szkoleniu kierowców w szkołach jazdy.Zobacz szczegóły :


  • Kurs prawa jazdy w szkole jazdy  z TEORIĄ czy BEZ TEORII ?! - to pierwsza zmiana ,która wchodzi w nowym roku. Każda osoba zapisująca się na kurs prawa jazdy będzie mogła wybrać czy chce teorii uczyć się sama czy na kursie prawa jazdy. Jeżeli chcemy się uczyć sami teorii czyli przepisów ruchu drogowego to najpierw zdajemy egzamin w ośrodku egzaminowania. Następnie po pozytywnym wyniku z testów na prawo jazdy rozpoczynamy szkolenie praktyczne w szkole jazdy.
  • Jawna baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy - testy na prawo jazdy 2015 - od marca 2015 będą dostępne pytania na prawo jazdy ,które są wykorzystywane na egzaminie państwowym. Nie będzie już takich sytuacji,że są jakieś dziwne pytania na które nikt nie zna odpowiedzi. Nie musisz się obawiać ponieważ pytania na prawko w 2015 będą znane i w każdej chwili można sprawdzić je na odpowiednich stronach rządowych.
  • Eko-Jazda na egzaminie państwowym na prawo jazdy 2015 - na egzaminie na prawo jazdy począwszy od stycznia 2015 będziesz musiał się dodatkowo wykazać stosowaniem zasad ekojazdy w czasie jazdy praktycznej samochodem. W skrócie : ruszać z małym gazem, zmieniać biegi przy nie wysokich obrotach, używać 4 biegów jadąc 50 km/h oraz hamować silnikiem.Bez obaw każda szanująca szkoła nauki  jazdy od dawna stosuje te techniki przy nauce jazdy. W naszej szkole jazdy od dawna stosujemy zasady ekojazdy na kursach prawa jazdy. Zatem po kursie w naszej szkole egzamin praktyczny w roku 2015 to tylko formalność. Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby, które chcą zapisać się do naszego Ośrodka na kurs prawa jazdy. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania oraz wątpliwości - (58) 713 40 40 lub 508 304342 lub na adres biuro@elcargdynia.pl

Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,

Brak komentarzy: