czwartek, 11 września 2014

Czy mogę zdawać egzamin na prawo jazdy samochodem którym się szkoliłem w szkole jazdy na kursie prawka ?

Czy mogę zdawać egzamin na prawko samochodem OSK ?
Czy mogę na egzaminie na prawo jazdy korzystać z samochodu mojej szkoły jazdy ?
Jakim pojazdem mogę zdawać egzamin na prawo jazdy kat B w Gdyni ?

Uwaga : Drodzy kursanci od 24 sierpnia 2014 roku istnieje możliwość zdawania egzaminu na prawko w ośrodku egzaminowania na samochodzie szkoły nauki jazdy w której się uczono ! 
Do tej daty można było tylko korzystać na egzaminie na prawo jazdy z pojazdów ,które były w dyspozycji ośrodka egzaminowania.Zmiana ta pozwala aby egzamin praktyczny na prawo jazdy w Gdyni można było zdawać na elce którą uczyłeś się na kurs prawa jazdy. 
Dokładnych informacji w jaki sposób skorzystać z tego rozwiązania na egzaminie na prawko kat A i B udzielamy w naszej szkole jazdy. Należy pamiętać ,iż egzamin na prawko w Gdyni  na innym pojeździe może przeprowadzony tylko na wniosek osoby egzaminowanej. 


Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby, które chcą zapisać się do naszego Ośrodka na kurs prawa jazdy. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania oraz wątpliwości - (58) 713 40 40 lub 508 304342 lub na adres biuro@elcargdynia.pl

Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,

Brak komentarzy: