czwartek, 3 lipca 2014

Oferta kursu prawa jazdy w naszej szkole jazdy ? Jaka jest oferta na kurs prawa jazdy w szkole ELCAR?

Nasza szkoła nauki jazdy prowadzi następujące kurs na prawo jazdy :

  • - kurs prawa jazdy kat B - jest to kurs podstawowy na samochód. Prowadzimy zajęcia teoretyczne w naszym osk na sali wykładowej lub zajęcie metoda e-learningową - teoria w domu, poprzez indywidualny program komputerowy.
  • - kurs prawa jazdy kat AM,A1,A2,A - są to kursy podstawowe na różne rodzaje pojazdów jednośladowych. Zajęcia teoretyczne podobnie jak przy prawku na B prowadzimy w naszej szkole jazdy w Gdyni oraz poprzez Teorię w Domu.
  • - szkolenia uzupełniające na poszczególne kategorie prawa jazdy - AM,A1,A2,A oraz B. Są to dodatkowe zajęcia praktyczne lub teoretyczne ,które są przeznaczone dla osób mających ukończone kursy podstawowe i nie przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy w ośrodku egzaminowania lu b go tez nie zadały.
Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby, które chcą zapisać się do naszego Ośrodka na kurs prawa jazdy. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania oraz wątpliwości - (58) 713 40 40 lub 508 304342 lub na adres biuro@elcargdynia.pl

Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,