czwartek, 31 lipca 2014

Kurs prawa jazdy w osk ELCAR. Kiedy na kurs prawa jazdy w Gdyni?

Zapraszamy wszystkich chętnych na kursy prawa jazdy organizowane  w naszej szkole jazdy w Gdyni w miesiącu sierpniu :
  • 4 sierpień 2014 - LATO z Prawkiem - kurs prawa jazdy kategorii A,A2,A1,AM,B - zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00. Sala wykładowa w naszej szkole jazdy w Gdyni centrum.
  • 5 sierpień 2014 - Kurs prawa jazdy kategorii A,A2,A1,AM,B - zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy odbywają się ( wtorki,środy,czwartki)  w godzinach od 17:00 do 21:00. Sala wykładowa w naszej szkole jazdy w Gdyni centrum.
  • 18 sierpień 2014 - LATO z Prawkiem - kurs prawa jazdy kategorii A,A2,A1,AM,B - zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00. Sala wykładowa w naszej szkole jazdy w Gdyni centrum.
  • 19 sierpień 2014 - Kurs prawa jazdy kategorii A,A2,A1,AM,B - zajęcia teoretyczne na kursie prawa jazdy odbywają się  ( wtorki,środy,czwartki)  w godzinach od 17:00 do 21:00. Sala wykładowa w naszej szkole jazdy w Gdyni centrum.
Jeżeli nie pasują Ci terminy zajęć teoretycznych na naszych kursach prawa jazdy to zapraszamy do skorzystania z oferty TEORIA W DOMU - zajęcia teoretyczne odbywają się poprzez platformę internetową. Decydując się na taką formę szkolenia oszczędzasz czas i zajęcia teoretyczne na kurs prawa jazdy odbywasz w dowolnej chwili Oczywiście masz możliwość uczestniczenia również w zajęciach na sali wykładowej w naszej szkole jazdy ELCAR.

TU sprawdzisz ofertę na kurs prawa jazdy
 w naszej szkole w Gdynia >>> TU

TU sprawdzisz aktualne promocję 
na kurs prawka w Gdyni w OSK ELCAR>>> TU

TU dowiesz się jak wygląda kurs prawa jazdy
 TEORIA W DOMU >>> E-kurs TU

Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby, które chcą zapisać się do naszego Ośrodka na kurs prawa jazdy. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania oraz wątpliwości - (58) 713 40 40 lub 508 304342 lub na adres biuro@elcargdynia.pl

Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,