piątek, 30 maja 2014

Mam prawo jazdy kategorii B1 czy muszę robić cały kurs prawa jazdy kategorii B ? Prawko B mając prawko B1?

Czy jak mam prawo jazdy kat B1 to czy muszę robić cały kurs prawa jazdy kat B?
Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B1 ( od 16 roku życia ) to musisz zrobić kurs prawa jazdy B. Na podstawie przepisów prawa kurs ten będzie się składał tylko z części praktycznej. Zajęcia teoretyczne na takim kursie prawa jazdy mając B1 nie są obowiązkowe choć możesz też na nie chodzić.

Zajęcia praktyczne na takim kursie prawa jazdy odbywają się w wymiarze min. 20 godzin. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym w osk.
W naszej szkole jazdy w Gdyni można skorzystać z oferty specjalnej dla osób ,które posiadają prawko kat B1 i chcą zrobić pełną kategorię prawa jazdy B.


Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby, które chcą zapisać się do naszego Ośrodka na kurs prawa jazdy. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania oraz wątpliwości - (58) 713 40 40 lub 508 304342 lub na adres biuro@elcargdynia.pl

Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,