czwartek, 6 lutego 2014

Cała prawda o pytaniach na prawo jazdy - baza pytań na prawko? - jaka jest prawda - tylko 250 pytań na prawo jazdy jest jawne!


Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną informacją potwierdzająca ,iż jest tylko 250 pytań w obiegu z bazy pytań egzaminacyjnej stosowanej na egzaminach państwowych na prawo jazdy w ośrodkach egzaminowania.Taką informację otrzymały ośrodki szkolenia kierowców by rozwiać wszelkie spekulacje.

Szanowni Państwo !Od stycznia 2013 r., czyli od momentu wprowadzenia nowych baz pytań na prawo jazdy, narosło sporo kontrowersji i niepewności wokół tego tematu. Zamieszanie było spowodowane funkcjonowaniem dwóch oficjalnych dostawców (ITS i PWPW) oraz dyskusjami na temat tajności pytań. Niektórzy wydawcy próbowali wykorzystać brak jednoznacznych informacji i lansować swoje produkty, jako jedyne pochodzące z oficjalnych źródeł, windując przy okazji ceny.
Dzisiaj, po blisko roku, temat pytań na prawo jazdy i ich funkcjonowania w obiegu publicznym jest wyklarowany. Oficjalnym dostawcą pytań do egzaminu państwowego na prawo jazdy została Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych (PWPW). Część bazy jest udostępniona za opłatą wszystkim zainteresowanym wydawnictwom, które na mocy licencji mogą ją publikować.

WEDŁUG OFICJALNEGO OŚWIADCZENIA PRZEDSTAWICIELA PWPW, JEST TO ZAWSZE TA SAMA PULA 250 PYTAŃ. JEŻELI JAKIKOLWIEK WYDAWCA SUGERUJE, ŻE MA WIĘKSZĄ LICZBĘ PYTAŃ POCHODZĄCYCH BEZPOŚREDNIO OD PWPW – WPROWADZA KLIENTA W BŁĄD!

Pragniemy poinformować, że firma e-kierowca posiada umowę licencyjną z PWPW, na mocy której zostało jej przekazane do publikacji 250 oficjalnych pytań występujących na egzaminach państwowych dla kandydatów na prawo jazdy. Autentyczność pytań jest potwierdzona hologramem lub znaczkiem licencyjnym
Pobierz obrazki
Oprócz pytań pozyskanych bezpośrednio od PWPW w ramach licencji, baza pytań na płycie OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY PWPW, zawiera również pytania zbierane przez kursantów podczas egzaminów na prawo jazdy. Dzięki temu kursant ma pełną możliwość ćwiczenia na pytaniach, które w tej samej formie pojawią się na egzaminie państwowym.

Dodatkowo, użytkownik płyty, po jej zarejestrowaniu online, przez 90 dni może poszerzać swoją bazę pytań przez internet.


Prawo jazdy Gdynia, Nauka jazdy Gdynia , Szkoła Jazdy Gdynia, prawko Gdynia, osk Gdynia, kurs prawa jazdy Gdynia, szkoła Gdynia, Gdynia prawo jazdy, Gdynia nauka jazdy , Gdynia kurs prawa jazdy,elcar Gdynia, kurs na prawo jazdy w Gdyni, Elcar szkoła jazdy, gdyńska szkoła jazdy, gdzie na prawko w Gdyni, robię prawko, Gdynia gdzie na prawo jazdy, Rumia prawo jazdy, elka , osk Gdynia, osk elcar, elkar gdynia,